Klientu Skola Klientu Skola

Kas ir internetbanka?

Tā ir speciāli izveidota bankas interneta lapa, kurā Tu bankai vari dot rīkojumus dažādu darījumu veikšanai no Tava konta jeb attālināti pārvaldīt savas finanses jebkurā diennakts laikā un no ikvienas vietas pasaulē, kur ir pieejams internets. Savā ziņā tā ir bankas filiāle internetā. Lai kļūtu par internetbankas (i-bankas) klientu, Tev ir jābūt kādas bankas klientam, kura piedāvā šādu pakalpojumu un arī jāparaksta līgums par i-bankas pieslēgšanu.

Tad banka Tev piešķirs lietotāja vārdu vai numuru un arī kodu karti vai kodu kalkulatoru, visticamāk papildu drošībai būs nepieciešama arī Tevis izveidota parole, kuru vajadzēs ik pa laikam mainīt. Katrā bankā šī kārtība un drošības sistēma nedaudz atšķiras.

Parasti i-bankas pieslēgšana un apkalpošana un, piemēram, norēķini uz tās paša bankas citu lietotāju kontiem, ir bezmaksas. I-bankās ir iespējams veikt maksājumus, sekot līdzi saviem tēriņiem konta izrakstā vai maksājumu arhīvā, pieteikties jauniem pakalpojumiem, sazināties ar banku, nobloķēt pazaudētu bankas karti, atvērt depozītu u.c. Tiem, kuri dod priekšroku mobilajiem tālruņiem, nevis datoriem kā piekļuves ierīcēm finanšu pakalpojumiem interneta vidē, ir iespēja – ielādējot savā mobilajā tālrunī atbilstošo aplikāciju, izmantot internetbankas pakalpojumus ar mobilā tālruņa starpniecību.