Klientu Skola Klientu Skola

Kas ir BANKU KOMPASS?

Pirms sākt sadarbību ar kādu banku, klientiem vienmēr svarīgs bijis jautājums – kura banka ir pati drošākā? Uz šādu jautājumu nav tiešas atbildes, jo bankas ir lielas un mazas, ar plašu klientu loku vai tikai nišas klientiem, arī to biznesa modeļi būtiski atšķiras.

Tomēr klientu ērtība FKTK ir atlasījusi būtiskākos banku finanšu rādītājus un apkopojusi tos interaktīvā rīkā BANKU KOMPASS.

 

Tu vari iepazīt katras Latvijas bankas darbības galvenos rādītājus un salīdzināt tos ar citām bankām. 

FKTK mājas lapas augšējā labajā stūrī, klikšķinot uz attēla ar kompasu, atvērsi BANKU KOMPASU

 

Šeit salīdzinošā skatījumā apskatāmi visu Latvijas banku – aktīvi, kredīti, noguldījumi, kapitāla pietiekamība, aktīvu atdeve, peļņa vai zaudējumi un likviditātes rādītājs. Dati BANKU KOMPASĀ ir pieejami kopš 2012. gada septembra, un tas tiek atjaunināts katru ceturksni. BANKU KOMPASĀ atradīsi arī izglītojošo informāciju par katru no šiem rādītājiem.