Klientu Skola Klientu Skola

VIDEO: Trešā FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻA Latvijā. Pirmā European Money Week Eiropā. 9.-15.marts

09. marts, 2015 / Svarīgi

Videorelīze ar Latvijas finanšu ministra Jāņa Reira, FKTK priekšsēdētāja Kristapa Zakuļa un Banku augstskolas prorektores Līgas Peisenieces uzrunu:

Latvijas FIN 2015 partneri šogad ir vienojušies par devīzi – "Krāj zināšanas! Krāj gudri!". Lai finanšu pratības nepieciešamību ikviena cilvēka dzīvē aktualizētu arī publiskajā telpā, Rīgā Rātslaukumā sākot ar 10. martu būs novietots vides objekts krājkase Gudrīte, kurš aicinās ikvienu aizdomāties un dalīties ar citiem būtiskās atziņās par naudas lomu savā dzīvē, par uzkrājumu veidošanas paradumiem. 

Ar FIN 2015 pasākumu kalendāru ikviens interesents var iepazīties FKTK mājas lapā un arī jaunajā finanšu pratības partneru interneta kopvietnē: www.finansunedela.lv