Klientu Skola Klientu Skola

Piedalies olimpiādē FINANŠU ĀBECE 2017!

28. februāris, 2017 / Svarīgi

Ekonomikas un kultūras augstskola (EKA) un Alberta koledža (AK) sadarbībā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) un Latvijas Banku aicina  skolēnus piedalīties olimpiādē Finanšu ĀBECE 2017. Olimpiāde 11. un 12. klašu skolēniem, profesionālo un arodvidusskolu pēdējo kursu audzēkņiem norisināsies  2017. gada 29.martā, plkst. 11.00 EKA telpās, Rīgā, Lomonosova ielā 1/5. 

Ieva Upleja, FKTK pārstāve, Finanšu pratības stratēģijas ieviešanas darba grupas vadītāja:"Šī ir jauna oriģināla iniciatīva 5. Finanšu izglītības nedēļā finanšu pratības kā 21. gadsimta kompetences veicināšanā Latvijā. Par finanšu pratības aktualitātēm kopā ar partneriem arī jauniešu auditorijās runājam jau piekto gadu, taču tagad ir dota iespēja pārbaudīt savu finanšu kompetenci un iegūt patiešām finansiālu labumu. Tāpēc aicinu ikvienu jaunieti izmantot to - ar labām pamata zināšanām un centību, meklējot un apgūstot nepieciešamos mācību materiālus, tajā skaitā FKTK KLIENTU SKOLĀ, iegūt iespēju studijām ar labākiem finansiāliem nosacījumiem. Tā ir finanšu pratība rīcībā."

Dalībnieku reģistrācija notiek elektroniski līdz 2017. gada 24. martam. Olimpiādes dalībniekus var reģistrēt atbildīgais pasniedzējs, aizpildot pieteikuma formu un sūtot to elektroniski uz e-pasta adresi olimpiade@eka.edu.lv  Ar olimpiādes norises kārtību un nosacījumiem var iepazīties olimpiādes nolikumā: http://www.augstskola.lv/content.php?parent=583 Papildu informācija: Jeļena Titko, e-pasts: jelena.titko@eka.edu.lv. mob. tālrunis: 29192678.

 Gatavojoties olimpiādei, ieskaties FKTK izglītojošajā vortālā KLIENTU SKOLA: FKTK Ābece un izpildi uzdevumus Latvijas Bankas ekonomiskās izglītotības interneta vietnē "Naudas skola": Uzdevumi